Cashback Adoptujte si pandu Gift Republic

Dosť bolo trápnych darčekov. Sviečky, hrnčeky a elektrické dečky sú už dávno z kurzu. Darujte svojim milovaným niečo, čo skutočne poteší. Typ : darčeková plechová škatuľa, vďaka ktorej si budete môcť adoptovať pandu Farba: strieborná Vzor: panda Materiál: kov, papier Niečo extra: Kúpou tohto darčeka pomôžete zachrániť tieto roztomilé tvory aj pre ďalšie generácie. Zakúpením produktu „Adoptuj pa… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Adoptujte si pandu Gift Republic
Cena
26 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » zoot.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Adoptujte si pandu Gift Republic môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 26 €.

Dosť bolo trápnych darčekov. Sviečky, hrnčeky a elektrické dečky sú už dávno z kurzu. Darujte svojim milovaným niečo, čo skutočne poteší. Typ : darčeková plechová škatuľa, vďaka ktorej si budete môcť adoptovať pandu Farba: strieborná Vzor: panda Materiál: kov, papier Niečo extra: Kúpou tohto darčeka pomôžete zachrániť tieto roztomilé tvory aj pre ďalšie generácie. Zakúpením produktu „Adoptuj pandu“ podporíte radu aktivít na ochranu týchto úžasných zvierat. Prostredníctvom tohto darčeka ich pomôžete chrániť, pretože prostriedky získané predajom tohto produktu putujú na projekty organizácie Pandas International. Stačí iba postupovať podľa priložených inštrukcii a zaregistrovať sa. Po registrácii dostanete tiež osobný certifikát, fotografiu pandy a informačné brožúry. Pandas International je jedinečná organizácia ktorej činnosť je zameraná výhrade na záchranu pánd veľkých. Tento dar teda pomôže zaistiť, aby bol tento ohrozený druh chránený a že záchrana pánd bude aj... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca Gift Republic, kód EAN a označenie 296373. Produkt sa nachádza v kategórii Rôzne

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu zoot.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Adoptujte si pandu Gift Republic cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope zoot.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Adoptujte si pandu Gift Republic od dobrého výrobcu Gift Republic využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Rôzne.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Adoptujte si pandu Gift Republic som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Rôzne Gift Republic
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Adoptujte si pandu Gift Republic

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 296373.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Rôzne: