Cashback ATTITUDE 100% minerálny opaľovací krém (SPF 30) bez vône 150 g

100% prírodný minerálny opaľovací krém od ATTITUDEobsahuje len bezpečné zložky. Krém je príkladnou ukážkou rovnováhybezpečnosti lieku a jeho funkčnosti. Ingrediencie sú len minerálneho arastlinného pôvodu, biologicky rozložiteľné. Bezvône. Krém vytvorí ľahkú bariéru na pokožke, ktorá účinne chráni pred UVAaj UVB žiarením. Pokožka je tak chránená pred negatívnymi vplyvmislnečného žiarenia, a to bez… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • ATTITUDE 100% minerálny opaľovací krém (SPF 30) bez vône 150 g
Cena
27 €
Dostupnosť
Skladom) 01.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » Feedo.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt ATTITUDE 100% minerálny opaľovací krém (SPF 30) bez vône 150 g môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 27 €.

100% prírodný minerálny opaľovací krém od ATTITUDEobsahuje len bezpečné zložky. Krém je príkladnou ukážkou rovnováhybezpečnosti lieku a jeho funkčnosti. Ingrediencie sú len minerálneho arastlinného pôvodu, biologicky rozložiteľné. Bezvône. Krém vytvorí ľahkú bariéru na pokožke, ktorá účinne chráni pred UVAaj UVB žiarením. Pokožka je tak chránená pred negatívnymi vplyvmislnečného žiarenia, a to bez kontaktu so škodlivými látkami alebochemikáliami, ktoré opaľovacie krémy často obsahujú. Zaistí tak túnajbezpečnejšiu starostlivosť pri pobyte na slnku. Aktívnou látkou je oxid zinočnatý bez nanočastíc.„Bez nanočastíc“ znamená, že molekuly nie sú tak malé, aby prestúpilido krvného riečišťa. Oxid zinočnatý je lepší ako oxid titaničitý,ktorý sa často v minerálnych krémoch používa – oxid titaničitý jeväčšinou s nanočasticami a zároveň nechráni plne pred UVA aj UVBžiarením. Vlastnosti: Krém je ľahko roztierateľný a nezanecháva biely film – nielen pretieto vlastnosti je výnimočný100% recyklovateľný obal, ktorý je v peknej papierovejkrabičkeNeprítomnosť škodlivých látok je testovaná nezávislýmlaboratóriomMá certifikáciu EcoLogo, ktorá potvrdzuje šetrnosťk životnému prostrediuMá tiež certifikáciu EWG („Environmental WorkingGroup“), ktorá pomáha ľuďom vyberať len tie zdravé, bezpečnéa k prírode šetrné produkty. Opaľovací rad ATTITUDE získal od tejtoneziskovej organizácie najvyššie hodnotenie.Všetky produkty ATTITUDE sú** bez živočíšnych zložiek, nebolitestované na zvieratách**. ATTITUDE je členom programu PETA („People forthe Ethical Treatment of Animals“), čo je najväčšia neziskováorganizácia bojujúca za práva zvierat na svete.Na výrobu produktov ATTITUDE sú použité 100% obnoviteľné zdrojeenergie.Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu(„worry-free ingredients“), a to bez kompromisov.Použitie: Odporúča sa aplikovať 15 minút pred pobytom na slnku a opakovať každé2 hodiny. 40 minút po kúpaní / namočení je potrebné opäť namazať.Výrobca udáva, že krém nie je vhodný pre deti do 6 mesiacov z tohodôvodu, že bábätká by sa vôbec nemali vystavovať slnku. Vo výrobkoch ATTITUDE nájdete len zložky šetrné k nášmu zdraviu(„worry-free ingredients“), a to bez kompromisov.... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca ATTITUDE, kód EAN 626232160208 a označenie F050174. Produkt sa nachádza v kategórii Opaľovanie

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu Feedo.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka ATTITUDE 100% minerálny opaľovací krém (SPF 30) bez vône 150 g cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope Feedo.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru ATTITUDE 100% minerálny opaľovací krém (SPF 30) bez vône 150 g od dobrého výrobcu ATTITUDE využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Opaľovanie.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom ATTITUDE 100% minerálny opaľovací krém (SPF 30) bez vône 150 g som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Opaľovanie ATTITUDE
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie ATTITUDE 100% minerálny opaľovací krém (SPF 30) bez vône 150 g

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 626232160208 F050174.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Opaľovanie: