Cashback Čierny reproduktor k smartphonu Luckies

Užívajte si počúvanie vašej obľúbenej hudby na maximum! Stačí pripojiť váš inteligentný telefón, mp3 prehrávač, popr. notebook pomocou USB kábla k tomuto geniálnemu vynálezu od londýnskej značky Luckies . Existuje niečo jednoduchšie?! Do tejto ľahkej kubickej škatuľky môžete zvukové stopy z vášho telefónu preniesť kedykoľvek a kdekoľvek, čo oceníte pri rôznych príležitostiach - či už na vaš… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Čierny reproduktor k smartphonu Luckies
Cena
15 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » zoot.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Čierny reproduktor k smartphonu Luckies môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 15 €.

Užívajte si počúvanie vašej obľúbenej hudby na maximum! Stačí pripojiť váš inteligentný telefón, mp3 prehrávač, popr. notebook pomocou USB kábla k tomuto geniálnemu vynálezu od londýnskej značky Luckies . Existuje niečo jednoduchšie?! Do tejto ľahkej kubickej škatuľky môžete zvukové stopy z vášho telefónu preniesť kedykoľvek a kdekoľvek, čo oceníte pri rôznych príležitostiach - či už na vašich dobrodružných cestách, na party, alebo jednoducho len tak v pokoji doma. Zdrojom napájania sú štyri AA batérie, pričom reproduktor vydrží hrať až 30 hodín . Upozorňujeme, že batérie nie sú súčasťou balenia. Materiál: kartón, kov Rozmery: 10 x 10 x 10 cm ... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca Luckies, kód EAN a označenie 224353. Produkt sa nachádza v kategórii Rôzne

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu zoot.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Čierny reproduktor k smartphonu Luckies cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope zoot.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Čierny reproduktor k smartphonu Luckies od dobrého výrobcu Luckies využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Rôzne.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Čierny reproduktor k smartphonu Luckies som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Rôzne Luckies
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Čierny reproduktor k smartphonu Luckies

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 224353.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Rôzne: