Cashback Darčeková škatuľka čajov English Tea Shop Lyžiari a sánkari

Keď sa vrátite z lyžovania, sánkovania alebo len z dlhšej zimnej prechádzky, oceníte úžasne voňavé vianočné čaje English tea shop . Čaje sú v krásnej darčekovej škatuľke previazané stuhou. Každé pyramídové vrecúško je zvlášť zabalené v papierovej škatuľke. Nájdete tu celkom 4 príchute organického prírodného čaju s kombináciou korenia, ktoré vás zahrejú na tele aj na duši. Zloženie jednotlivýc… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Darčeková škatuľka čajov English Tea Shop Lyžiari a sánkari
Cena
13 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » zoot.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Darčeková škatuľka čajov English Tea Shop Lyžiari a sánkari môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 13 €.

Keď sa vrátite z lyžovania, sánkovania alebo len z dlhšej zimnej prechádzky, oceníte úžasne voňavé vianočné čaje English tea shop . Čaje sú v krásnej darčekovej škatuľke previazané stuhou. Každé pyramídové vrecúško je zvlášť zabalené v papierovej škatuľke. Nájdete tu celkom 4 príchute organického prírodného čaju s kombináciou korenia, ktoré vás zahrejú na tele aj na duši. Zloženie jednotlivých príchutí: Tichá noc: zelený čaj, kúsky zázvoru, kúsky škorice, lístky mäty a ruže, príchuť mäty (3 ks.) Vianočná zmes: čierny čaj, zázvor, škorica, kardamóm, muškátový oriešok, klinček, čierne korenie, pomarančová kôra, príchuť vanilky, príchuť jablka (3 ks.) Pikantná zmes: čierny čaj, pražený jačmeň, jablká, sladké drievko, pomarančová kôra, šípky, vanilka, príchuť smotany, karamel, príchuť ananásu (3 ks.) Írske Vianoce: čierny čaj, mandle, pražený jačmeň, zázvor, príchuť vanilky, príchuť irish cream (3 ks.) ... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca English Tea Shop, kód EAN a označenie 42631. Produkt sa nachádza v kategórii Čaj, káva, víno

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu zoot.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Darčeková škatuľka čajov English Tea Shop Lyžiari a sánkari cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope zoot.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Darčeková škatuľka čajov English Tea Shop Lyžiari a sánkari od dobrého výrobcu English Tea Shop využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Čaj, káva, víno.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Darčeková škatuľka čajov English Tea Shop Lyžiari a sánkari som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Čaj, káva, víno English Tea Shop
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Darčeková škatuľka čajov English Tea Shop Lyžiari a sánkari

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 42631.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Čaj, káva, víno: