Cashback Holle BIO ryžová bezmléčná kaša 3x250g

Holle je značka švajčiarskej detskej Bio výživy s 80 ročnoutradíciou. Výživa pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca vekudieťaťa. Alergénne informácie: neobsahuje lepok a mlieko,nesladená Zloženie: Ryžová múčka, Vitamín B1 Holle je zárukou kvality. Organická mliečna kaša so pšenom je vyrobenáz organicky pestovaných surovín. Mliečna kaša je nesladená. Príprava: Možnosti po 4. mesiaci veku… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Holle BIO ryžová bezmléčná kaša 3x250g
Cena
13 €
Dostupnosť
Skladom) 24.02.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » Feedo.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Holle BIO ryžová bezmléčná kaša 3x250g môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 13 €.

Holle je značka švajčiarskej detskej Bio výživy s 80 ročnoutradíciou. Výživa pre dojčatá a malé deti od ukončeného 4. mesiaca vekudieťaťa. Alergénne informácie: neobsahuje lepok a mlieko,nesladená Zloženie: Ryžová múčka, Vitamín B1 Holle je zárukou kvality. Organická mliečna kaša so pšenom je vyrobenáz organicky pestovaných surovín. Mliečna kaša je nesladená. Príprava: Možnosti po 4. mesiaci veku dieťaťa Mliečna kaša: Pripravte si 170 ml mliečnej výživy podľa návodu.Nalejte mliečnu výživu do taniera a pridajte 18 g Bio detskej Holle kaše(cca 3–4 polievkové lyžice), premiešajte, nechajte schladnúť na cca 37°Ca podávajte.Polomliečna kaša: 100 ml plnotučného mlieka zmiešame so 100 ml vody,privedieme k varu a necháme vychladnúť na cca 50°C. Nalejeme do tanierika apridáme 5 polievkových lyžíc Bio kaše (cca 25 g). Dochladíme na teplotu37°C a podávame.Príprava s materským mliekom: Vmiešajte cca 25 g Holle kaše do 130 mlmaterského mlieka – hotovo. Pozor! Aby sme plnohodnotnezachovali výživovú hodnotu, nesmie mlieko prejsť cez 40°C.Bezmliečna kaša: Prevaríme 200 ml vody a necháme schladnúť na 50°C.Pridáme 25 g Holle kaše (asi 5 polievkových lyžíc) a vmiešame1 čajovú lyžičku Holle detského oleja, aby sme dosiahli zodpovedajúcejkonzistencie – hotovo.Bezmliečna ovocná alebo zeleninová kaša: Vmiešajte cca 20 g Hollekaše (4 polievkové lyžice) do 100 g ovocného príkrmu alebo 100 govocného pyré. Pridajte 1 čajovú lyžičku detského Holle oleja. Pridajtepodľa potreby prevarenú vodu (max 50°C) – hotovo.Alternatívne môžete použiť zeleninový príkrm – 160 g a pridať2 čajové lyžičky Holle detského oleja. Možnosti od 6. mesiaca veku dieťaťa Mliečna kaša: Prevaríme 150 ml vody a necháme schladnúť na 50°C.Najprv pridáme 5 polievkových lyžíc Holle pokračujúceho mlieka 2 a potom18 g Holle kaše (3–4 polievkové lyžice) – hotovo.-Možnosti po 10. mesiaci veku dieťaťa: Po 10 mesiaci veku môžeme pridávať pokračovacie mlieko 3 miestopokračovacieho mlieka 2. 1 polievková lyžica Bio kaše = 5 g, 1 čajová lyžička Holle oleja =4 g Dôležité upozornenia: Kašu podávajte vždy lyžicou. Dodržujte prosím návod na prípravu.Správny dávkovací pomer dá vášmu dieťaťu vždy tie látky, ktorépotrebuje. Potravina je súčasťou zmiešanej stravy, potravina musí byťpodávaná na základe odporúčania lekára alebo osoby kvalifikovanejv oblasti výživy. Pripravte pokrm vždy čerstvý, zvyšky nepoužívajte.Holle kaša je len časťou výživy a nesmie nahrádzať materské mliekov prvých 4 mesiacoch veku dieťaťa. Ako zmiešaná strava nahrádza výživuz fľaše po 4. mesiaci veku. Ideálne ako večerná výživa, aby sidieťatko navyklo na lyžicu a novú stravu. Neohrievajte v mikrovlnnej rúre(nebezpečenstvo prehriatia). Chráňte pred horúčavou, skladujte v suchu aoriginálne zatvorené spotrebujte do dátumu uvedeného na spodku obalu. Pootvorení uchovávajte v chlade a suchu. Otvorené spotrebujte do 3–4týždňov.... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca HOLLE, kód EAN 7640104952022 a označenie F009432. Produkt sa nachádza v kategórii Nemliečne kaše

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu Feedo.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Holle BIO ryžová bezmléčná kaša 3x250g cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope Feedo.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Holle BIO ryžová bezmléčná kaša 3x250g od dobrého výrobcu HOLLE využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Nemliečne kaše.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Holle BIO ryžová bezmléčná kaša 3x250g som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Nemliečne kaše HOLLE
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Holle BIO ryžová bezmléčná kaša 3x250g

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 7640104952022 F009432.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Nemliečne kaše: