Cashback K´S KIDS Úchyt na kočík - veselý chlapec Wayne

Podporuje nielen zrakové vnemy rôznorodou farebnosťou,ale aj hmat a sluch tým, že telíčko je zošité z rôznych materiálov apri uchopení šuští a hrká. Veselý chlapec WAYNE je panáčik vyrobený z mäkkej látky abábätko ho môže stláčať za sprievodu zvukov, pískania, šušťania achrastenia. Vďaka úchytke môžete hračku zavesiť na kočík. Rozmer balenia a špecifikácie: hračku môžete zavesiť do kočíka alebo na… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • K´S KIDS Úchyt na kočík - veselý chlapec Wayne
Cena
9 €
Dostupnosť
Skladom) 30.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » Feedo.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt K´S KIDS Úchyt na kočík - veselý chlapec Wayne môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 9 €.

Podporuje nielen zrakové vnemy rôznorodou farebnosťou,ale aj hmat a sluch tým, že telíčko je zošité z rôznych materiálov apri uchopení šuští a hrká. Veselý chlapec WAYNE je panáčik vyrobený z mäkkej látky abábätko ho môže stláčať za sprievodu zvukov, pískania, šušťania achrastenia. Vďaka úchytke môžete hračku zavesiť na kočík. Rozmer balenia a špecifikácie: hračku môžete zavesiť do kočíka alebo na postieľkuvhodné pre deti od 3 mesiacovrozmery 18 × 24 × 3 cmO značke K's Kids Kids je rad hračiek špeciálne navrhnutých pre bábätká, batoľatá,teda pre najmenšie deti. Didaktické a očarujúce hračky Kids sú vyrobenéz prvotriednych a bezpečných materiálov a je radosť sa s nimi hrať. Vovývojovom tíme Kids majú nezastupiteľnú funkciu ako psychológovia aodborníci na detský vývoj, tak aj samotní rodičia detí. Koncepcia raduKids je veľmi uznávaná a získala aj veľa významných ocenení.... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca , kód EAN 4892493104244 a označenie KsKids60671. Produkt sa nachádza v kategórii Hračky do kočíka

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu Feedo.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka K´S KIDS Úchyt na kočík - veselý chlapec Wayne cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope Feedo.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru K´S KIDS Úchyt na kočík - veselý chlapec Wayne od dobrého výrobcu využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Hračky do kočíka.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom K´S KIDS Úchyt na kočík - veselý chlapec Wayne som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Hračky do kočíka
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie K´S KIDS Úchyt na kočík - veselý chlapec Wayne

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 4892493104244 KsKids60671.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Hračky do kočíka: