Cashback Manželská posteľ 160 cm Naturlig Ervik (buk) (s roštom)

Posteľ Ervik je nie len funkčná, ale aj pohodlná a moderná. Zaujať vás môžu nie len nohy postele ale aj čalúnené čelo o ktoré sa môžete aj pohodlne oprieť. Detailne spracovaná posteľ pristane každej spálni.Posteľ Ervik má pevnú a stabilnú konštrukciu, ktorá vznikla spojením jednotlivých častí skrutkami. V strede postele sa nachádza nosník tzv. "piata noha", ktorý podopiera posteľ v strednej časti… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Manželská posteľ 160 cm Naturlig Ervik (buk) (s roštom)
Cena
802 €
Dostupnosť
04.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » NovyNabytok.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Manželská posteľ 160 cm Naturlig Ervik (buk) (s roštom) môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 802 €.

Posteľ Ervik je nie len funkčná, ale aj pohodlná a moderná. Zaujať vás môžu nie len nohy postele ale aj čalúnené čelo o ktoré sa môžete aj pohodlne oprieť. Detailne spracovaná posteľ pristane každej spálni.Posteľ Ervik má pevnú a stabilnú konštrukciu, ktorá vznikla spojením jednotlivých častí skrutkami. V strede postele sa nachádza nosník tzv. "piata noha", ktorý podopiera posteľ v strednej časti a zvyšuje tak pevnosť. "Piata noha" má tvar "T", vodorovná časť je upevnená na zadnej a prednej časti postele a zvislá časť podopiera celok. Konštrukciu celej postele ešte zosilňuje drevený rošt, ktorý slúži hlavne ako podpera pre matrac.Konštrukcia postele pozostáva z pozdĺžne lepených dosiek alebo dosiek a mikrozáchytov a na vonkajšej strane postele je tak minimum uzlov. Odolnosť voči škrabancom zvyšuje dvojitá vrstva tvrdeného laku. Lak aj moridlá použité na ošetrenie majú potrebné certifikáty a atest. Posteľ je vyrobená z bukového dreva.Súčasťou postele Ervik je aj drevený rošt na matrac, ktorý má štandardnú hustotu líšt. Ak plánujete kúpiť alebo používať taštičkový matrac, odporúča sa zakúpiť lamelový rošt so zvýšenou hustotou. Vďaka roštu s dvojnásobnou hustotou predĺžite životnosť taštičkového matracu.... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca Naturlig, kód EAN a označenie 800842. Produkt sa nachádza v kategórii Postele

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu NovyNabytok.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Manželská posteľ 160 cm Naturlig Ervik (buk) (s roštom) cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope NovyNabytok.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Manželská posteľ 160 cm Naturlig Ervik (buk) (s roštom) od dobrého výrobcu Naturlig využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Postele.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Manželská posteľ 160 cm Naturlig Ervik (buk) (s roštom) som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Postele Naturlig
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Manželská posteľ 160 cm Naturlig Ervik (buk) (s roštom)

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 800842.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Postele: