Cashback Mix klasických bio čajov English Tea Shop

Obdarujte svojich priateľov, rodinu, známych, kolegov a alebo seba! Urobte niekomu radosť týmto originálnym balením čajov, ktoré zahrejú nielen v tele, ale aj na duši. Angličania sú majstrami v distingvovanom popíjaní čajov a preto verte tomu, že tieto čajíky od značky English Tea Shop budú lahodné, voňavé a vám spríjemnia vaše chvíľky relaxu. Príprava : každé jednotlivé balenie má uvedený čas… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Mix klasických bio čajov English Tea Shop
Cena
10 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » zoot.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Mix klasických bio čajov English Tea Shop môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 10 €.

Obdarujte svojich priateľov, rodinu, známych, kolegov a alebo seba! Urobte niekomu radosť týmto originálnym balením čajov, ktoré zahrejú nielen v tele, ale aj na duši. Angličania sú majstrami v distingvovanom popíjaní čajov a preto verte tomu, že tieto čajíky od značky English Tea Shop budú lahodné, voňavé a vám spríjemnia vaše chvíľky relaxu. Príprava : každé jednotlivé balenie má uvedený čas lúhovania čaju. Balenie obsahuje: 12 vreciek (25,5 g). Zloženie: Green Tea Pomegrante,Chocolate, Rooibos & Vanilla, White Tea, Super Berris, Earl Grey, English Breakfast, Calming Blend, Ginger Peach Tea, Green tea Tropical, Peppermint, Lemongrass, Ginger & Citrus, Japanese Green Sencha Rozmery: 16 x 12 x 8 cm ... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca English Tea Shop, kód EAN a označenie 207003. Produkt sa nachádza v kategórii Čaj, káva, víno

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu zoot.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Mix klasických bio čajov English Tea Shop cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope zoot.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Mix klasických bio čajov English Tea Shop od dobrého výrobcu English Tea Shop využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Čaj, káva, víno.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Mix klasických bio čajov English Tea Shop som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Čaj, káva, víno English Tea Shop
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Mix klasických bio čajov English Tea Shop

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 207003.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Čaj, káva, víno: