Cashback Plastová fľaša s motívom listov EQUA (600 ml)

Je pre vás predstava, že vypijete dva litre tekutín denne nereálna ? Pritom je to hračka. Kedykoľvek vám vyschne v krku, môžete sa pochváliť svojou dizajnovou fľašou EQUA . Dostatočný pitný režim napomáha správnej funkcii mozgu, zabraňuje rýchlej únave a zlepšuje kreatívne myslenie. Voda je taktiež skvelým pomocníkom na udržiavanie štíhlej línie. Fľaše majú štýlový , nápaditý a hravý dizajn a pri… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Plastová fľaša s motívom listov EQUA (600 ml)
Cena
13 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » zoot.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Plastová fľaša s motívom listov EQUA (600 ml) môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 13 €.

Je pre vás predstava, že vypijete dva litre tekutín denne nereálna ? Pritom je to hračka. Kedykoľvek vám vyschne v krku, môžete sa pochváliť svojou dizajnovou fľašou EQUA . Dostatočný pitný režim napomáha správnej funkcii mozgu, zabraňuje rýchlej únave a zlepšuje kreatívne myslenie. Voda je taktiež skvelým pomocníkom na udržiavanie štíhlej línie. Fľaše majú štýlový , nápaditý a hravý dizajn a pri ich výrobe je braný ohľad na zdravie ako naše , tak aj prírody , v ktorej žijeme. Materiál: Eastman tritan - bez škodlivých BPA látok Objem: 600 ml Váha: 113 g... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca EQUA, kód EAN a označenie 132150. Produkt sa nachádza v kategórii Pitie a jedlo so sebou

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu zoot.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Plastová fľaša s motívom listov EQUA (600 ml) cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope zoot.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Plastová fľaša s motívom listov EQUA (600 ml) od dobrého výrobcu EQUA využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Pitie a jedlo so sebou.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Plastová fľaša s motívom listov EQUA (600 ml) som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Pitie a jedlo so sebou EQUA
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Plastová fľaša s motívom listov EQUA (600 ml)

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 132150.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Pitie a jedlo so sebou: