Cashback Plastová fľaša s motívom pierka EQUA (600 ml)

Vedeli ste, že ľudské telo je až zo 70 % tvorené vodou? Vo fľaši Equa tak môžete mať neustále pri sebe to, čo vy aj vaši najbližší potrebujú najviac. Do fľaše si môžete pripraviť váš obľúbený nápoj v rozmedzí teplôt - 20 °C až 100 °C. S dostatočným pitným režimom sa budete cítiť ako pierko. Prečo piť vodu z fliaš EQUA? -nahradením PET fliaš chránime životné prostredie -staráme sa o svoje zdravie… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Plastová fľaša s motívom pierka EQUA (600 ml)
Cena
13 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » zoot.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Plastová fľaša s motívom pierka EQUA (600 ml) môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 13 €.

Vedeli ste, že ľudské telo je až zo 70 % tvorené vodou? Vo fľaši Equa tak môžete mať neustále pri sebe to, čo vy aj vaši najbližší potrebujú najviac. Do fľaše si môžete pripraviť váš obľúbený nápoj v rozmedzí teplôt - 20 °C až 100 °C. S dostatočným pitným režimom sa budete cítiť ako pierko. Prečo piť vodu z fliaš EQUA? -nahradením PET fliaš chránime životné prostredie -staráme sa o svoje zdravie (fľaše sú BPA free) -10 % z ceny zakúpenej fľaše výrobca venuje ekologicky zameraným organizáciám, ktoré si uvedomujú vzácnosť prírodných zdrojov. Pre naše zdravie a zdravie prírody. Materiál: eastman tritan - bez škodlivých BPA látok Objem: 600 ml Váha: 113 g... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca EQUA, kód EAN a označenie 132123. Produkt sa nachádza v kategórii Pitie a jedlo so sebou

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu zoot.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Plastová fľaša s motívom pierka EQUA (600 ml) cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope zoot.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Plastová fľaša s motívom pierka EQUA (600 ml) od dobrého výrobcu EQUA využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Pitie a jedlo so sebou.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Plastová fľaša s motívom pierka EQUA (600 ml) som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Pitie a jedlo so sebou EQUA
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Plastová fľaša s motívom pierka EQUA (600 ml)

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 132123.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Pitie a jedlo so sebou: