Cashback Rapala X-Rap Peto 20cm 83g Blue Ghost

Hybridná nástraha Rapala X-Rap Peto 20 cm 83 g Blue Ghost:Rapala X-Rap Peto vo farebnom vyhotovení Blue Ghost je výborná hybridná nástraha vhodná na lov veľkých dravcov. Telo nástrahy je z dvoch častí z odolného ABS plastu, doplnené mäkkým chvostíkom z PVC. Chvostík pri navíjaní vystreľuje do strán. Nástraha sa pri striedaní jerkovania a zastavovania pomaly potápa a najlepšie funguje v hĺbke… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Rapala X-Rap Peto 20cm 83g Blue Ghost
Cena
18 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » Alza.sk - Šport Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Rapala X-Rap Peto 20cm 83g Blue Ghost môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 18 €.

Hybridná nástraha Rapala X-Rap Peto 20 cm 83 g Blue Ghost:Rapala X-Rap Peto vo farebnom vyhotovení Blue Ghost je výborná hybridná nástraha vhodná na lov veľkých dravcov. Telo nástrahy je z dvoch častí z odolného ABS plastu, doplnené mäkkým chvostíkom z PVC. Chvostík pri navíjaní vystreľuje do strán. Nástraha sa pri striedaní jerkovania a zastavovania pomaly potápa a najlepšie funguje v hĺbke od 0,5 do 1 metra. Jej realistický vzhľad a citlivá akcia so širokými trhanými pohybmi a kolísaním verne imituje pohyb nástražnej rybičky. Nástraha Rapala X-Rap Peto Blue Ghost s dĺžkou 20 cm je osadená dvoma ostrými trojháčikmi VMC Coastal Black (veľkosť 2/0). Súčasťou balenia je aj náhradný plastový chvostík.Hlavné prednosti Rapala X-Rap Peto Blue GhostHybridná nástraha s realistickým vzhľadomIdeálna na lov trofejných dravcovVerne imituje pohyb nástražnej rybičkyNajlepšie pracuje v hĺbke od 0,5 do 1 metraOdolné telo z ABS plastu a plastový chvostíkZnačková kvalita od firmy RapalaOsadená dvoma trojháčikmi VMC Coastal Black... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca Rapala, kód EAN 0022677294810 a označenie 5266818. Produkt sa nachádza v kategórii Sport a outdoor

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu Alza.sk - Šport. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Rapala X-Rap Peto 20cm 83g Blue Ghost cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope Alza.sk - Šport môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Rapala X-Rap Peto 20cm 83g Blue Ghost od dobrého výrobcu Rapala využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Sport a outdoor.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Rapala X-Rap Peto 20cm 83g Blue Ghost som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Sport a outdoor Rapala
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Rapala X-Rap Peto 20cm 83g Blue Ghost

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 0022677294810 5266818.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Sport a outdoor: