Cashback Súprava plastovej fľaše, dvoch slamiek a dvoch viečok v krémovo-ružovej farbe EQUA Flow (800 ml)

Každý človek spotrebuje 168 plastových fliaš ročne. Vybočte z radu a začnite myslieť na našu planétu aj na svoje zdravie. Typ: súprava plastovej fľaše, dvoch slamiek a dvoch viečok Farba: transparentná, ružová, krémová Vzor: geometrický, pravidelný Materiál: plast Eastman Tritan Vlastnosti materiálu: priehľadný, kvalitný, hladký, odolný Špecifikácia: – variant na vodu, je ideálny na cesty, do p… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Súprava plastovej fľaše, dvoch slamiek a dvoch viečok v krémovo-ružovej farbe EQUA Flow (800 ml)
Cena
18 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » zoot.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Súprava plastovej fľaše, dvoch slamiek a dvoch viečok v krémovo-ružovej farbe EQUA Flow (800 ml) môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 18 €.

Každý človek spotrebuje 168 plastových fliaš ročne. Vybočte z radu a začnite myslieť na našu planétu aj na svoje zdravie. Typ: súprava plastovej fľaše, dvoch slamiek a dvoch viečok Farba: transparentná, ružová, krémová Vzor: geometrický, pravidelný Materiál: plast Eastman Tritan Vlastnosti materiálu: priehľadný, kvalitný, hladký, odolný Špecifikácia: – variant na vodu, je ideálny na cesty, do práce alebo napríklad na šport – variant so slamkou je vhodný na smoothie – fľaša je vyrobená zo zdravotne nezávadných materiálov BPA FREE, najkvalitnejší materiál je EASTMAN Tritan – viečko fľaše je navrhnuté tak, aby bolo 100 % nepriepustné – multifunkčné viečko umožňuje jednoduché prenášanie – pevné slamky Niečo, čo vás zahreje pri srdci: Equa vznikla na základe starosti o prírodu a zdravie, daruje 10 % zo zisku ekologickým organizáciám, ktoré sa starajú o vyčistenie životného prostredia napríklad od zbytkov plastových fliaš na jedno použitie Rozmery: fľaša ... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca EQUA, kód EAN a označenie 418245. Produkt sa nachádza v kategórii Pitie a jedlo so sebou

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu zoot.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Súprava plastovej fľaše, dvoch slamiek a dvoch viečok v krémovo-ružovej farbe EQUA Flow (800 ml) cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope zoot.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Súprava plastovej fľaše, dvoch slamiek a dvoch viečok v krémovo-ružovej farbe EQUA Flow (800 ml) od dobrého výrobcu EQUA využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Pitie a jedlo so sebou.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Súprava plastovej fľaše, dvoch slamiek a dvoch viečok v krémovo-ružovej farbe EQUA Flow (800 ml) som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Pitie a jedlo so sebou EQUA
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Súprava plastovej fľaše, dvoch slamiek a dvoch viečok v krémovo-ružovej farbe EQUA Flow (800 ml)

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 418245.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Pitie a jedlo so sebou: