Cashback Vianočná čajová kolekcia English Tea Shop Santa

Až sa vrátite z lyžovania, sánkovania alebo len z dlhšej zimnej prechádzky, oceníte úžasne voňavé vianočné čaje English tea shop. Čaje sú v krásnej darčekovej škatuľke previazanej stuhou. Každé pyramídové vrecúško je zvlášť zabalené v papierovej škatuľke. Nájdete tu celkovo 4 príchute organického prírodného čaju s kombináciou korenia, ktorá vás zahreje na tele aj na duši. Tichá noc : zelený ča… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Vianočná čajová kolekcia English Tea Shop Santa
Cena
13 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » zoot.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Vianočná čajová kolekcia English Tea Shop Santa môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 13 €.

Až sa vrátite z lyžovania, sánkovania alebo len z dlhšej zimnej prechádzky, oceníte úžasne voňavé vianočné čaje English tea shop. Čaje sú v krásnej darčekovej škatuľke previazanej stuhou. Každé pyramídové vrecúško je zvlášť zabalené v papierovej škatuľke. Nájdete tu celkovo 4 príchute organického prírodného čaju s kombináciou korenia, ktorá vás zahreje na tele aj na duši. Tichá noc : zelený čaj, kúsky zázvoru, kúsky škorice, lístky mäty a ruže, príchuť mäty. (3 ks) Vianočné cukrovinky: zelený čaj, mäta, pomarančová kôra, škorica, pražená čakanka, listy jahody, vanilka, príchuť mäty, príchuť kokosu, príchuť vanilky. (3 ks) Írske Vianoce: čierny čaj, mandle, pražený jačmeň, zázvor, príchuť vanilky, príchuť irish cream. (3 ks) Pikantná zmes: čierny čaj, pražený jačmeň, jablká, sladké drievko, pomarančová kôra, šípky, vanilka, príchuť smotany, karamel, príchuť ananásu (3 ks) ... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca English Tea Shop, kód EAN a označenie 43673. Produkt sa nachádza v kategórii Čaj, káva, víno

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu zoot.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Vianočná čajová kolekcia English Tea Shop Santa cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope zoot.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Vianočná čajová kolekcia English Tea Shop Santa od dobrého výrobcu English Tea Shop využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Čaj, káva, víno.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Vianočná čajová kolekcia English Tea Shop Santa som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Čaj, káva, víno English Tea Shop
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Vianočná čajová kolekcia English Tea Shop Santa

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 43673.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Čaj, káva, víno: