Cashback VULLI Špirála žirafa Sophie s aktivitami

Možno ju kamkoľvek upevniť! Môžete ju naťahovať alebo omotávať okolo madla kočíka alebok postieľke. Vďaka dvom suchým zipsom ju možno kamkoľvek upevniť. Špirála je pre väčšiu bezpečnosť a jemnosť vyrobená iba z textilu,sú tu použité pestré farby a rôzne vzory, rad odlišných štruktúr amateriálov na stimuláciu hmatu dieťaťa, pískatko vnútri hračky kocúrLazare, šuštítka v krídelkách vtáčika Kiwi, mäk… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • VULLI Špirála žirafa Sophie s aktivitami
Cena
30 €
Dostupnosť
Skladom) 04.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » Feedo.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt VULLI Špirála žirafa Sophie s aktivitami môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 30 €.

Možno ju kamkoľvek upevniť! Môžete ju naťahovať alebo omotávať okolo madla kočíka alebok postieľke. Vďaka dvom suchým zipsom ju možno kamkoľvek upevniť. Špirála je pre väčšiu bezpečnosť a jemnosť vyrobená iba z textilu,sú tu použité pestré farby a rôzne vzory, rad odlišných štruktúr amateriálov na stimuláciu hmatu dieťaťa, pískatko vnútri hračky kocúrLazare, šuštítka v krídelkách vtáčika Kiwi, mäkké tvarované hryzátkona korytnačke Margot a cinkajúca plyšová žirafka Sophie. Vlastnosti: Nastaviteľná dĺžka od 20 do 80 cm.Vek: 3 mesiace +... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca VULLI, kód EAN 3056562307658 a označenie F012148. Produkt sa nachádza v kategórii Hračky do kočíka

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu Feedo.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka VULLI Špirála žirafa Sophie s aktivitami cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope Feedo.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru VULLI Špirála žirafa Sophie s aktivitami od dobrého výrobcu VULLI využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Hračky do kočíka.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom VULLI Špirála žirafa Sophie s aktivitami som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Hračky do kočíka VULLI
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie VULLI Špirála žirafa Sophie s aktivitami

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 3056562307658 F012148.

Zobraziť ceny výrobku.


Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Hračky do kočíka: