Cashback Zelené puzdro na kontaktné šošovky Kikkerland Owl

Aj tá najmenej zásadná zmena môže vo vašom domove vykúzliť úplne inú atmosféru. O tom vie Kikkerland svoje, a preto s láskou k bytovým doplnkom hľadá inšpiráciu a vychytávky po celom svete. Pre ranné vtáčatá aj nočné sovy, kam uschovať šošovky? Predsa do roztomilého sovičkového púzdra v zelenej farbe, pretože zelená je dobrá na oči. Puzdro je malé, skladné a nepriepustné , a preto sa hodí n… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Zelené puzdro na kontaktné šošovky Kikkerland Owl
Cena
6 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » zoot.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Zelené puzdro na kontaktné šošovky Kikkerland Owl môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 6 €.

Aj tá najmenej zásadná zmena môže vo vašom domove vykúzliť úplne inú atmosféru. O tom vie Kikkerland svoje, a preto s láskou k bytovým doplnkom hľadá inšpiráciu a vychytávky po celom svete. Pre ranné vtáčatá aj nočné sovy, kam uschovať šošovky? Predsa do roztomilého sovičkového púzdra v zelenej farbe, pretože zelená je dobrá na oči. Puzdro je malé, skladné a nepriepustné , a preto sa hodí nielen na doma, ale aj na cesty. Tak roztomilé, až vám bude ľúto, že nosíte okuliare! Materiál: plast Rozmery: produkt - 7,1 x 3,8 x 1,5 cm balenie - 7,6 x 7,6 x 1,9 cm ... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca Kikkerland, kód EAN a označenie 93463. Produkt sa nachádza v kategórii Doplnky do kúpeľne

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu zoot.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Zelené puzdro na kontaktné šošovky Kikkerland Owl cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope zoot.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Zelené puzdro na kontaktné šošovky Kikkerland Owl od dobrého výrobcu Kikkerland využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Doplnky do kúpeľne.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Zelené puzdro na kontaktné šošovky Kikkerland Owl som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Doplnky do kúpeľne Kikkerland
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Zelené puzdro na kontaktné šošovky Kikkerland Owl

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 93463.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Doplnky do kúpeľne: