Cashback Zelené puzdro na okuliare s motívom lám Sass & Belle Lima Llama

Je úplne očividné, že to, čo je skutočne dôležité, musíme starostlivo opatrovať. Strážte preto svoj druhý zrak ako oko v hlave. V štýlovom azyle od Sass & Belle , kde mu bude ako v bavlnke. Veď ani lama by sa nikdy nenechala oklamať a svoje okuláre nedbanlivo v batožine polámať. Olé. Typ: puzdro na okuliare Farba: zelená, ružová, biela, hnedá, červená, oranžová, žltá Motív potlače: lamy a kakt… Zobraziť celý popis produktu >>>
  • Zelené puzdro na okuliare s motívom lám Sass & Belle Lima Llama
Cena
7 €
Dostupnosť
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Prejsť do obchodu » zoot.sk Akcie a zľavy »

Popis a podrobnosti

Akčný produkt Zelené puzdro na okuliare s motívom lám Sass & Belle Lima Llama môžete zakúpiť pomocou cashback a ušetriť svoje peniaze. Produkt je k dispozícii za približnú cenu 7 €.

Je úplne očividné, že to, čo je skutočne dôležité, musíme starostlivo opatrovať. Strážte preto svoj druhý zrak ako oko v hlave. V štýlovom azyle od Sass & Belle , kde mu bude ako v bavlnke. Veď ani lama by sa nikdy nenechala oklamať a svoje okuláre nedbanlivo v batožine polámať. Olé. Typ: puzdro na okuliare Farba: zelená, ružová, biela, hnedá, červená, oranžová, žltá Motív potlače: lamy a kaktusy Materiál: vonkajšia časť – pvc vnútorná časť – polyester Vlastnosti materiálu: hladký, odolný, pevný Niečo extra: súčasťou puzdra je handrička na okuliare Rozmery: 16 x 7 x 3 cm ... Všetky podrobnosti o produkte >>>

Slecifikace produktu:
Spoľahlivý výrobca Sass & Belle, kód EAN a označenie 335286. Produkt sa nachádza v kategórii Rôzne

Neváhajte a využite cashback zľavu u e-shopu zoot.sk. Využiť cashback na produkt

Plnapenezenka Zelené puzdro na okuliare s motívom lám Sass & Belle Lima Llama cashback

Hľadáte ako ušetriť? V eshope zoot.sk môžete využiť zľavy pri nákupe tovaru Zelené puzdro na okuliare s motívom lám Sass & Belle Lima Llama od dobrého výrobcu Sass & Belle využiť cashback zľavy cez portál plnapenezenka.sk. Vyberať môžete aj ďalšie produkty z rovnakej kategórie Rôzne.
Ušetrite a využite cash back zľavy ešte dnes - Zobraziť cashback akcia nebo najlacnejšie ceny výrobku.Hodnotenie tovaru

Komentáre užívateľov

Adam
Dátum: pred pár dňami
komentár: + Časté zľavy a výborná komunikácia predajcu, s produktom Zelené puzdro na okuliare s motívom lám Sass & Belle Lima Llama som spokojný.
Hodnotenie:

Simona
Dátum: pred mesiacom
komentár: + Rýchlosť dodanie, spoľahlivosť obchodu, výhodná cena.
Hodnotenie:

Martin
Dátum: pred týždňom
komentár: + Kladná skúsenosť, rýchle vybavenie objednávky. Výhodná cena dopravného
Nakupoval: v Rôzne Sass & Belle
Hodnotenie:

HeurekaNajvýhodnejšie Zelené puzdro na okuliare s motívom lám Sass & Belle Lima Llama

Chcete mať istotu, že nakupujete produkt výhodne? Pozrite sa na heureka.sk a zistite reálnu zľavu na produkt s označením 335286.

Zobraziť ceny výrobku.Ďalší tovar z rovnakej sekcie - Rôzne: